• با ما تماس بگیرید! 09127742994
  • حتما به کانال تلگرام ما سر بزنید!
  • alpcompanyy@gmail.com

درباره گروه صنعتی آلپ

درباره گروه صنعتی آلپ

درباره گروه صنعتی آلپ :

سطح سنگین صفحه آهنی چون پشت خمیده گنهکاری سرفرودآورده و از میانه دهانه به هم فشرده پولاد غلطان می گذرد و در آن سو خم آهن تازه شکل یافته ای می شود که سرود پرتلاطم و پرخروشی از توانایی انسان را فریاد می کند.
اینگونه است که آهن با تمامی سردی و صلابتش مقهور اندیشه و توانایی آدمی می شود.
از عصر آهن که سرآغاز تحولات شگرف بشریست همواره آهن در برابر شراره های دانش بشری سر تسلیم فرود آورده و بر آن شکلی درآمده که معطوف اراده آدمیست.
از پس سالیان متمادی دانش ، تجربه و مهارت امروزه مهندسین و کارگران گروه صنعتی آلپ به راحتی آهن را به شکلی در می آورند که طراحان خوش ذوق و خلاق این شرکت طراحی می کنند.
اکنون بیش از سه دهه است که گروه صنعتی آلپ در زمینه صنعت تاسیسات ساختمانی فعالیت می کند و  در این مدت موفقیت های درخشان کسب کرده است ، از جمله می توان به دریافت نشان ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۸ در سال ۱۳۸۵ اشاره کرد.
شرکت زرین صنعت آلپ جزء اولین شرکت هایی است که از موسسه استاندارد و تحقیقات ایران پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری دریافت نموده است.
در طی سالیان طولانی فعالیت خود با برخورداری از مدیریت مجرب و مهندسین و نیرو های خوش فکر توانسته گام های بلندی در جهت بهبود کیفی محصولات خود برداشته و با شعار مشتری مداری و ارتقاع مدام کیفیت تولیدات ،به بازارهای خارجی نیز راه پیدا کند.
این شرکت پس از اینکه در آغاز حضور فعالیت خود چند طرح بزرگ صنعتی از جمله پروژه های مسکن عراق و افغانستان و همچنین پروژه اداری تلکابین را با  موفقیت به اجرا در آورد با همت مدیران و کوشش مهندسین و نیروهای پرتلاش خود به سمت تولید چیلر و دستگاههای یخسازی ،دستگاههای آسیاب یخ ،هیتر و کوره هوای گرم ،مه پاش و رطوبت ساز ،پکیج های یونیت و در بخش محصولات خانگی تولید رادیاتور شیشه ای و پانلی ،پکیج های دیواری برقی ،پکیج های زمینی (گازی و گازوئیلی) و همچنین پکیج های مرکزی و طرح های مشابه روی آورد و بعد از سال ها کوشش و تلاش امروزه یکی از نام آشنایان معتبر صنعت گرمایش و سرمایش ایران به شمار می آید.
یادمان باشد که شکفتن و بالیدن راز و رمزی دارد که از عمق باریک و ناب لحظه خردمندی بیرون می آید و چون قطره الماس در کام صدف اندیشه می چکد ،یادمان باشد کیفیت تصادفی نیست.
وقتی دست های ما با خلاقیت و اندیشه گره می خورد ناگهان آتشفشانی از خواستن و توانستن فوران می کند .
شطی از شراره و ستاره را در هم می آمیزد و یال آهن قور می گیرد  و از خماخم برش و پرس ،جوش و فشار به شکل اراده ما بیرون می آید.
ذهن مهندسین و کارگران گروه صنعتی آلپ بر آن است تا برای رسیدن به قله های بلند صنعت و سازندگی بر کیفیت محصولات خود مدام بیافزایند و بدین ترتیب نقش بزرگ خود را در نیل به توسعه پایدار صنعتی کشورمان ایفا نمایند.
با این رویکرد است که شرکت زرین صنعت آلپ بعد از سه دهه فعالیت اکنون به توانمندی بالایی رسیده است ،
در ست مثل برآمدن آتش از شعله ای کوچک .
محصولات و تولیدات گروه صنعتی آلپ بر اساس استاندارد BS2790 طراحی و ساخته می شود و دارای نقشه های تایید شده از شرکت های معتبر کشور انگلیس می باشد.
تولیدات این شرکت چیلرهای تراکمی ،آیس بانک ،دستگاههای یخساز،هیترو کوره هوای گرم،و انواع گوناگون پکیج و رادیاتور و همچنین پکیج های مرکزی با ظرفیت ۱۶۰۰۰۰،۲۰۰۰۰۰ و ۳۰۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت می باشد که مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران قرار گرفته است.
گروه صنعتی آلپ با همکاری مهندسین و فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصین مجرب گام های بلندی در زمینه صنعت تاسیسات و ساختمان بر می دارد.
مهندسین و تلاشگران این شرکت با پشت سر نهادن قله های بلند موفقیت همچنان بر تلاش خود خواهند افزود.
مهندسین و طراحان شرکت زرین صنعت آلپ ذهن و اندیشه خود را به کار می گیرند تا صنعت ایران زمین به آوازه اعتباری که شایسه آن است برسد.
ایران کشوریست کهن سال به تاریخ اما جوان به روزگار خود که اکنون از پس اعصار و قرون دوباره روی پای خود می ایستد.
ما در تاریخ جایگاهی داریم بایسته و باشکوه و باید صنعت و هنرمان تا بدان پایه عالی اوج بگیرد.
اعطلای نام ایران و صنعت ایرانی جد و جد تازه ای می خواهد.
هماکنون مهندسین و طراحان شرکت آلپ دست اندرکاران تولیدات بزرگتری هستند.

این افسانه نیست ،حماسه ایست به بلندای قامت ما و توانایی ما ،وسوسه بلورینی که ما را بر آن می دارد تا با صید رنگین کمان ایده های نو ، در بازارهای جهانی حضوری سرافرازانه داشته باشیم.
ایمان بیاوریم به دانایی و کارایی ذهن ایرانی،ایمان بیاوریم به سوره های کوچک توانایی که موجی از شبنم و آتش و آهن را بر می انگیزد و شکلی تازه می بخشد.
لوله ها و آهن رگ به رگ به هم برآمده و حلقه های تو در تو به هم فشرده جای عبور آب و سرما.
سرمای نجات دهنده در گرمای طاقت فرسا ی تابستان و گرمای زندگی در سرمای استخوان سوز زمستان ،تا زندگی نمیرد،پژمرده نشود و زیر سقف خانه ها و کارخانه ها ، گرما و سرمای زندگی شور و شوق بیافزاید .
شورو شوق برای دست یابی هرچه بیشتر به قله های بلند افتخار و سعادت و ترقی.
آهن می خمد ،می چمد ،سربه هم می آورد و در هم می شود تاشکل بگیرد .
شکلی که از ذهن انسان متبادر می شود.
این فاصله ایست بین سردی آهن تا حضور گرم آدمی .
در بخشی دیگر از شرکت زرین صنعت آلپ مهندسین می گویند و می شنوند و با جلسات متوالی طرح هایشان را از هزار توی ذهن بیرون می کشند تا دیده شود.
همه چیز که از پیش روشن نیست ،اندیشه و گمانه زنی لازم است تا ایده ها از پس پرده شک و تردید پیش آیند و آشکار شوند.
پس باید یکدیگر را یاری و پشتیبانی کنیم ،باید بنشینیم ،بگوییم و بشنویم و راههای موفقیت را بررسی کنیم تا حقیقت ناب را فراچنگ آوریم،این رمز موفقیت مهندسین و مدیران شرکت زرین صنعت آلپ است.
همه با هم و به اتفاق هم پیش به سوی تولید بهتر و برتر.
از سال ۱۳۸۱ شرکت زرین صنعت آلپ صادرات تولیدات خود را به آذربایجان ،ازبکستان ،افغانستان،مصر،امارات متحده عربی،لیبی،عراق و کشورهای دور و نزدیک آغاز کرده است.
رعایت کیفیت و استاندارد بالا و دقت در تولید محصول سبب شده که این شرکت به یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات حرارتی وبرودتی به کشورهای همسایه مبدل گردد.
شرکت زرین صنعت آلپ با مشتری مداری به کیفیت محصولات و توسعه بازار صادرات خود می اندیشد و برآن است پرچم ایران عزیز را به عنوان یکی از تولید کنندگان صنعتی بر بلندای صنعت برافرازد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این برچسب ها <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr> و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

طراحی سایت ، طراح وب