• با ما تماس بگیرید! 09127742994
  • حتما به کانال تلگرام ما سر بزنید!
  • alpcompanyy@gmail.com

مزایای رادیاتور پنلی نسبت به دیگر رادیاتورها

رادیاتور پنلی آلپ

رادیاتور پنلی زادگاهش در قاره اروپا، کشور استرالیا می باشد. گسترش آن با تولید در کشورهای آلمان و بلژیک در سراسر دنیا شروع شد. این نوع رادیاتور نوع سوم از رادیاتورهای فولادی می باشد منهتا پیشرفته تر و توسعه یافته تر از نسل اول آن می باشد . اساس ساخت این نوع رادیاتور بر مبنای رادیاتورهای فولادی می باشد که به صورت تخت و از فولاد ساخته شده اند که علت این نوع نامگذاری ریشه در نام انگلیسی آن دارد.

این نوع رادیاتورها زیبا، ، مصرف انرژی کمتر، دارای وزن کم، بازدهی گرمایی بهتر، و در عین حال تمیز کردن آنها راحت است . سازگاری آنها به خاطر جنس فولادی آنها و میزان گردش کم آب در داخل آنها می باشد.

این نوع از رادیاتور در اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.

زیبایی و جلوه گری این نوع از رادیاتور باعث شده که با اکثر طرحهای دکوراتیو و مدرن خانه های لوکس سازگار شده و مورد استفاده قرار بگیرد.

عدم نیاز به هواگیری سالیانه-  حجم آب گیری فوق العاده پایین، سازگاری با اکثر پکیج های دیواری، کارکرد بهینه سیستم گرمایشی-  ظرفیت حراراتی بالا و … از مزایای این رادیاتور می باشد جنس این نوع رادیاتورها از نوع ورق ST12 با ضخامت ۱/۱۱ میلی متر می باشد.

بازدهی گرمایی آنها بیشتر به خاطر استفاده از کنوکتور، بازدهی گرمایی حدود ۲۱۰۰ تا ۲۲۰۰ کیلوکالری با حجم آبگیری حدود ۵لیتر آب و سازگاری کامل آنها به خاطر جنس فولادی آن و میزان گردش آب کمتر در مقایسه با سیستم دیواری می باشد.

این نوع رادیاتورها به خاطر مقاومت بالا در مقابل زنگ زدگی- سبکی و اشغال کم فضا یکی از طرفدارترین نوع رادیاتورها می باشند. رادیاتورهای پره این نوع رادیاتور در بلوکهای ۵، ۷ و ۱۰ پره تولید و عرضه می شوند تست فشار این نوع رادیاتورها در ایران ۹ بار با گارانتی ۱۰ ساله می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این برچسب ها <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr> و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

طراحی سایت ، طراح وب