• با ما تماس بگیرید! 09127742994
  • حتما به کانال تلگرام ما سر بزنید!
  • alpcompanyy@gmail.com

رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

رادیاتور شیشه ای

رادیاتور دکوراتیو شیشه ای

رادیاتور شیشه ای تنها رادیاتور دکوراتیوی می باشد که در ساختمان ها به عنوان سیستم گرمایشی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.
گروه صنعتی آلپ با بیش از ۱۵ سال سابقه تولید در عرصه صنعت ساختمان و تاسیسات فعالیت یکی از اولین تولید کنندگان رادیاتور شیشه ای می باشد.
رادیاتور شیشه ای قادر می باشد علاوه بر تولید گرما،محیط شما را زیبا و جذاب نماید. می توان با استفاده از این رادیاتورها تصاویر زیبا را مانند تابلو به نمایش گذاشت.
رادیاتورهای شیشه ای مطابق با سلیقه مشتریان در انواع مدلها و اندازه های مختلف تولید می گردد.
رادیاتورهای شیشه ای آلپ به دلیل داشتن تکنولوژی ضد رسوب و پوسیدگی عمر بالایی دارند که نه زنگ میزنند و نه هیدروژن و رسوب ایجاد میکنند.
این رادیاتورها بر خلاف دیگر برندها از وزن کمتری برخوردار بوده وطبق استانداردهای عمومی ساختمان طراحی شده و نیازی به ایجاد تغییرات در لوله کشی ساختمان ندارند و سهولت در نصب و کاهش هزینه آن از مزایای دیگر این رادیاتور می باشد.
از دیگر مزایا رادیاتور شیشه ای آلپ می توان تحمل فشار بیش از ۱۰۰ بار، ضریب انتقال حرارت بالا، استفاده از مواد اولیه مرغوب و مهمتر از همه قیمت مناسب آن اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این برچسب ها <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr> و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

طراحی سایت ، طراح وب