• با ما تماس بگیرید! 09127742994
  • حتما به کانال تلگرام ما سر بزنید!
  • alpcompanyy@gmail.com

تحویل کالا

تحویل کالا در داخل ایران:

تحویل کالا

تحویل کالا در داخل ایران و بارگیری رادیاتورهای آلپ فقط توسط پیکان وانت، نیسان، ایسوز، خاور، ده چرخ مقدور می باشد و بارگیری کمتر از این مقدار برای شرکت مقدور نمی باشد. بارگیری از محل انبار بر عهده شرکت بوده و توسط کارگران بارگیری می شود و توسط وسیله منتخب فروشنده و صاحب کالا به محل پروژه یا فروشگاه انتقال می یابد.
ارسال کالا به نمایندگی انحصاری:
ارسال کالا به نمایندگی انحصاری فقط توسط خاور صورت پذیرفته و ۵۰ درصد هزینه حمل آن را در صورت هماهنگی قبلی نماینده شرکت بر عهده می گیرد. قبل از هرگونه سفارش نماینده باید سایزهای مورد نظر را به شرکت اعلام نماید تا در هنگام بارگیری شرایط بارگیری رادیاتور مشخص گردد.
ارسال کالا به صورت خرده:
ارسال کالا به صورت خرده فقط برای همکاران و صاحبان پروژه هایی مقدور می باشد که تا به حال کالاهای شرکت را از نزدیک ندیده و لمس نکرده اند و صرفا” برای نمونه ارسال می گردد. ارسال نمونه برای خریدار بعد از واریز مبلغ توسط اتوبوس و یا باربری ها مقدور می باشد و هزینه حمل آن بر عهده خریدار می باشد.
تحویل کالا در خارج از کشور:
در صورت سفارش کالا از خارج ایران برای پروژه، شرکت محصول را بارگیری کرده و کارهای ترخیص کالا را برای خریدار انجام داده و بار را در محل پروژه تحویل خریدار می نماید.  درصورت خرید نمایندگی خارج از کشور، نماینده موظف به ترخیص کالا بوده و رادیاتور را در درب کارخانه یا انبار تحویل می گیرد.

توجه :

متقاضیان جهت همکاری با شرکت در صورت عدم آگاهی از کیفیت کالاهای تولیدی شرکت زرین صنعت آلپ می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محصول درخواست نمونه رادیاتور نمایند که شرکت در کمترین زمان ممکن محصول نهایی را همراه با کاتالوگ محصولات برای تمامی همکاران ارسال می نماید.
منتظر بخش فروشگاهی شرکت پخش آلپ رادیاتور باشید. شرکت آلپ رادیاتور نمایندگی پخش محصولات شرکت آلپ، در آینده ای نچندان دور محصول را در درب منزل یا فروشگاه شما تحویل داده و شما می توانید مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه و یا منزل و محل پروژه تسویه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می توانید از این برچسب ها <abbr title=“HyperText Markup Language”>HTML</abbr> و ویژگی ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

طراحی سایت ، طراح وب